Horoskopi për ditën e sotme, 30 tetor 2019

Dashi Ne planin financiar do arrini objektivat qe i kishit venë vetes dhe gjendja do vijë duke u përmirësuar. Duhet të mendoheni disa herë para...

Horoskopi për ditën e sotme, 16 gusht 2019

Dashi Kushtojini më shumë vëmendje kredibilitetit tuaj. Reputacioni juaj duhet të jetë një nga shqetësimet tuaja kryesore, prandaj kujdesuni...

Horoskopi për ditën e sotme, 19 shkurt 2020

Dashi A mund të dëgjoni energjinë tuaj të brendshme? Sot është koha e përsosur që ju të angazhoheni në...

Horoskopi për ditën e sotme, 1 janar 2019

Dashi Gjërat po nisin të bashkohen në një marrëdhënie. Besimi do të jetë në nivelin më të mirë. Kjo...

Horoskopi për ditën e sotme, 12 nëntor 2019

DashiBeqarët duhet të përfitojnë nga mundësitë që do iu ofrohen për takime, sepse raste të tilla vijnë rrallë. Financat do jenë më...

Horoskopi për ditën e sotme, 10 korrik 2019

Dashi Ekziston rreziku që dikush të reagojë më fort se sa duhet për diçka që do të thoni sot. Por mos u përpiqni të vetëcensuroheni...

Horoskopi për ditën e sotme, 6 janar 2020

Dashi Mos i mbani shpresat tek një person për të zgjidhur një çështje të caktuar gjatë ditës së sotme,...

Horoskopi për ditën e sotme, 12 mars 2020

DashiShqetësimi i tepërt mund t’ju shkaktojë ankth. Partneri/partnerja juaj do të tregojë kujdes të veçantë ndaj jush. Do të ketë momente gjatë...

Horoskopi për ditën e sotme, 27 mars 2020

DashiBëhuni optimist dhe shihni anën positive të gjërave. Pritshmërive tuaja mund t’ju hapet rruga e realizimit të tyre. Përpiquni maksimalisht të shmangni...

Horoskopi për ditën e sotme, 10 mars 2020

DashiDo të ndiheni në gjendje të mirë shëndetësore, madje do të keni dëshirë të përfshiheni edhe nëpër aktivitete sportive. Mos bëni shpenzime...

ME TE LEXUARAT

Cashbook Finance, kompania e parë shqiptare “fintech” hyn në tregun britanik!

Cashbook Finance është një firmë Financimi Faturash dhe Faktoringu e themeluar në përputhje me Autoritetin e Mbikqyrjes Financiare (Financial Counduct Authority) në...

Taulant Muka plas bombën, publikon faktet/ Monika Kryemadhi me doktoraturë plagjiaturë

Ish-zëvendës ministri i Arsimit Taulant Muka gjatë një komunikimi live në rrjetet sociale tha se edhe kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi e...

Ponte Morandi, një çarje e thellë e marrë nga një video disa minuta para...

Në mesin e videove per urën Morandi e cila disponohet në zyrën e prokurorëve të Gjenovës ka edhe një filmim marre shtatë minuta para...

Artan Hoxha flet për aftësinë e pazakontë të Klement Balilit

Artan Hoxha, gazetari i njohur investigativ ka intervistuar pak para vendimit për t’u vetëdorëzuar në polici, Klement Balilin. Sipas...

Nga biznesi i hotelerisë tek shpenzimet e luksit, ja kush është i fejuari i...

Elvana Gjata është fejuar me biznesmenin nga Tirana, Ervin Mata që prej dy vitesh. Këngëtarja e njohur ka zyrtarizuar lidhjen e saj dyvjeçare në fshehtësi...

Artan Fuga ndez protestën e studentëve, ja çfarë paralajmëron për në mbrëmje

Akademiku Artan Fuga ka reaguar sërish lidhur me protestën e studentëve, e cila sot shënon ditën e pestë të zhvillimit para Ministrisë së Arsimit.Akademiku...